Zarząd i Rada Fundacji

Beata Pilarek

Założycielka i Prezes fundacji „JESTEŚ KOBIETĄ. KAŻDEGO DNIA” ,właścicielka portalu www.jesteskobieta.pl.

Autorka ogólnopolskiego projektu dotyczącego chorób sromu „Jesteś Kobietą. Każdego dnia.”, socjolog, terapeutka RTZ i twórczyni autorskich warsztatów terapeutycznych dla kobiet po operacjach okaleczających ginekologicznych.

Współautorka, bohaterka książek, autorka wielu artykułów o tematyce ginekologicznej oraz terapeutycznej, obecnie pracuje nad poradnikiem dla kobiet dotyczącym tematyki ginekologicznej.

Dziennikarka i felietonistka współpracująca z wieloma portalami jako ekspert. Kobieta, która może inspirować inne Kobiety do walki z chorobą nowotworową.

W 2020 roku wyróżniona nagrodami „Kobieta, która inspiruje 2020” oraz „Businesswoman 2020”.

Iga Witkowska

v-ce prezes fundacji „JESTEŚ KOBIETĄ. KAŻDEGO DNIA”

Mediator Stały przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Edukuje i propaguje mediacje jako pozasądową formę rozwiązywania sporów.

mgr Zarządzania zasobami Ludzkimi, marketingowiec i PRowiec Absolwentka i uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu mediacji, negocjacji i prawa rodzinnego w Polskim Centrum Mediacji oraz Centrum Szkoleń Prawnych.

Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i Uczestniczka projektu Listy płynące z serca, gdzie była jedną z bohaterek książki Ilony Adamskiej.

Autorka strony i bloga
https://rozwodinaczej.eu/

https://www.facebook.com/rozwod.mediacje.warszawa

Prywatnie szczęśliwie rozwiedziona, mama nastolatka, aktywna i spontaniczna, pełna pozytywnej energii i empatii. Zawsze gotowa do działania.

Karolina Flis-Werbowy

sekretarz fundacji „JESTEŚ KOBIETĄ. KAŻDEGO DNIA”

Od samego początku, jeszcze przed jej powstaniem wspiera działalność fundacji pomysłami i dobrym słowem - „dobra kumpela". Skrupulatna, szczegółowa w swych działaniach. Doświadczenie w kontaktach z ludźmi, potrzebne w pracy dla fundacji  zdobywała w trakcie swojej kariery zawodowej pracując najpierw z klientami, a później w zespole wycen zabezpieczeń w jednym z banków.

Prywatnie, szczęśliwa mama i mężatka interesująca się sprawami społecznymi i „zabawą" w gotowanie.

 

Rada Fundacji

Anita Olejek

prof. dr hab. nauk med. Spec. ginekolog-położnik, endokrynolog i onkolog.

Przewodnicząca Rady fundacji.

Pani Profesor jest światowej sławy specjalistą w zakresie ginekologii, położnictwa i endokrynologii, jest również wojewódzkim konsultantem ds. położnictwa i ginekologii.

Stoi na czele Oddziału Klinicznego Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu. Dzięki Pani Profesor w Bytomiu powstała pierwsza w Polsce Poradnia sromu.

Jako pierwsza w Polsce wykonała operację na płodzie.